Domečková sestava MIRUM

Při očekávání nového přírustku do rodiny začne asi každá maminka přemýšlet, jak to udělat v pokojíčku, aby to bylo jak bezpečné,přehledné, tak praktické a v neposlední řadě krásné. Aby každý, kdo přijde, tak udělal takové to pomyslné wau. Začne se radit s kamarádkami, partnerem, kupovat časopisy s touto tématikou a nebo brouzdat internetem. 

V dnešní době již máme nepřeberné množství nábytku pro miminka, rostoucího nábytku, které využijeme delší dobu i různých vychytávek. 

Samozřejmě každá máme vysněný ten svůj dokonalý pokojíček. Pokojíček, kde se budeme my i náš drobeček cítit dobře. Kde budeme trávit každý den spoustu času a kde dřív nebo později bude naše zlatíčko také spinkat.

V nabídce máme spoustu krásného nábytku, ale musíme vyzdvihnout jeden, a tím je sestava Mirum.

 

 

Nábytek Mirum se vyrábí ve 3 barevných kombinacích - šedá, mint a růžová. Jedná se o nábytek, který byl vytvořen experty za pomocí dětí, které sami řekly, co by si přály.

Je to nábytek nejvyšší kvality a splňuje nepřísnější normy.

Nábytek, po kterém děti mohou skákat, na kterém mohou ležet a hrát si a zároveň je to velice originální nábytek, který jen tak někdo nemá.

 

Všechen nábytek lze krásně zkombinovat a vězte, že z něj budou děti nadšené.

Ještě jedna malá vychytávka na závěr. Když do skříně dáte nějakou lampičku, tak to díky okýnkům bude v noci vypadat v pokojíčku jako v pohádce.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX