Rodina, péče a pocit bezpečí

Příběh pokojíčků TEPE se začal psát v roce 2010 s příchodem dcery Viktorky. Během dalších let dětí přibývalo, a tak jsme hledali ten nejlepší způsob, jak vytvořit útulný prostor pro každého člena rodiny.

Objevili jsme nábytkářskou firmu, která dokázala vyrobit přesně to, co jsme si pro svoje děti přáli. A tak jsme začali spolupracovat. Dnes už máme dětí více a s vybavením pokojíčků máme ty nejpestřejší zkušenosti.

o nas-8346 

Úložné prostory, bezpečnostní zábrany i zaoblené rohy

Všechny produkty, které nabízíme, splňují bezpečnostní normy. Vybavíme něžný pokojíček pro miminko, bezpečnou hrací zónu pro batole i kouzelné království s domečkovou postelí.

Dětská postýlka může být klasická nebo ve tvaru auta, skříně mohou mít obrázky nebo zajímavé úchytky. Záleží jen na vašem vkusu. Společným prvkem všech produktů však zůstává hravost a cit pro detail.

Hvězdou v našem portfoliu je designově promyšlený a extrémně odolný nábytek od značky MIRUM, který promění jakýkoliv pokoj v pohádkové místo.

Jak se rozrůstají rodiny našich zákazníků, rosteme i my

S dětmi utíká čas tak nějak rychleji. Z miminka je najednou školák, který potřebuje nový pracovní stůl, a jedináček se takřka přes noc stane starším bráchou. Rodiny našich zákazníků se rozrůstají a my máme radost, že se k nám vracejí. Pro palandu, pro větší skříň nebo jen pro radu. Pomůžeme vytvořit dokonalé útočiště i pro vaše děti.

o nas-8362

Profesionalita zkušeného dodavatele, pečlivý přístup malé rodinné firmy

Dáváme si záležet na tom, abychom vám dokázali vyjít vstříc. Když chcete upravit barvu motivu postele, když na svou objednávku spěcháte nebo když potřebujete dovézt nábytek třeba o víkendu na chatu. Chceme, aby váš zážitek z nákupu byl od začátku do konce perfektní a aby zboží neutrpělo po cestě ani ťukanec. Proto k vám rozvážíme vlastními vozy a osobně se s vámi setkáváme.

Věříme, že si v naší nabídce dětských pokojíčků vyberete. A kdyby náhodou ne, můžete nám kdykoliv napsat. Společně něco vymyslíme.

Děkujeme za důvěru,
Tereza 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX