Patrová či přistýlková? Tvoříme pokoj pro sourozence

Spousta rodin se potýká s nedostatkem místa, zejména pak ti, kteří bydlí v malých bytech nebo mají jeden dětský pokoj pro více dětí. Jak uchovat prostor na hraní, aniž by byl zcela zabrán postelemi? Naštěstí existují různé varianty, jak tento problém vyřešit. Na trhu nábytku pro děti můžeme nalézt širokou škálu postelí. Náš sortiment nabízí vyvýšené postele, postele se skluzavkou, patrové postele s přistýlkou, patrové postele, které lze rozdělit na dvě samostatné postele, postele s přistýlkou a úložným prostorem nebo postele do L.

První varianta: Patrová postel 

Patrové postele mohou být perfektním řešením pro kompletní dětský pokoj, kde je více dětí. Tyto postele mohou být navrženy pro dvě až tři děti, s některými modely nabízejícími rozšířenou spodní část nebo možností přidání přistýlky. Patrová postel se tak i stává ideální volbou pro návštěvu nebo třetí dítě. Při výběru je ale nutné zvážit věk a schopnosti dětí - dvouleté dítě by se na patrovou postel mohlo dostat až v pozdějších letech z důvodu bezpečnosti. Pokud si ale zvolíte patrovou postel, kterou lze časem rozdělit na dvě samostatné postele, tak vám bude sloužit po mnoho let. Jak děti rostou, jejich požadavky se mění - mohou přestat chtít sdílet patrovou postel nebo se redukuje jejich množství hraček. V takovém případě se patrová postel jednoduše rozdělí na dvě samostatné části a každé dítě bude mít své vlastní malé království.

pokojicky_tepe_patrova_postel

 

Druhá varianta: Postel s přistýlkou 

Další možností je postel s přistýlkou, což je vynikající řešení pro dětské pokoje, které potřebují více volného prostoru. Takový typ nábytku je vhodný i pro menší děti a vytváří dojem lehkosti a vzdušnosti v místnosti. I v případě, že ji využíváte pouze občas pro návštěvu nebo pro kamarády na přespání, je jedinou nevýhodou nutnost každodenního vysouvání a přípravy postele. pokojicky_tepe_postel_s_pristylkou

 

Třetí varianta: Zakázková výroba

Pokud hledáte něco unikátního, co bude přesně vyhovovat vašim požadavkům a potřebám, nabízíme také možnost zakázkové výroby. S tímto přístupem můžeme vytvořit originální kousky nábytku do dětského pokoje přímo podle vašich specifikací. Můžete si zvolit například domečkovou postel ve tvaru Lega s úložným prostorem namísto klasického žebříku. K takové posteli můžeme přidat i branku pod schody, aby mladší sourozenec nebyl pokoušen vylézt nahoru nebo můžeme vytvořit skluzavku, kterou v případě potřeby můžete sundat. Dokážeme realizovat i návrhy na domečkovou patrovou postel, kde je dole spací část a nahoře herní prostor. Všechno je možné - snažíme se plnit dětská přání a sny.

pokojicky_tepe_zakazkova_vyroba_postele

 

Nezáleží na tom, zda hledáte jednoduchý nábytek pro děti nebo kompletní sestavu dětského pokoje - jsme tady, abychom vám pomohli najít ideální řešení. Pokud si nejste jisti, jakou postel vybrat, jakou barvu, velikost nebo tvar byste měli zvolit pro nábytek do pokojíčku, neváhejte se na nás obrátit. Rádi se vám budeme věnovat a doporučíme nábytek do dětského pokoje, se kterým budou vaše děti maximálně spokojené.

×

Splátková kalkulačka ESSOX