Přechod z postýlky do postele: Průvodce výběrem ideální dětské postele

Všichni rodiče se dříve či později setkají s otázkou: Kdy je vhodné přesunout dítě z dětské postýlky do postele? Odpověď je velice individuální, jelikož každé děťátko je jiné. Dětský nábytek do pokoje a jeho výběr je v tomto případě ovšem klíčový.

Obvykle rodiče přecházejí k postelím do třetího roku dítěte, nicméně mnozí se pro tuto změnu rozhodnou již ve věku 18-24 měsíců. Naše nabídka nábytku pro miminka je velmi široká a můžeme vám například nabídnout dětskou postel o rozměrech 160x80 cm, která je pro tyto případy skvělou volbou.

pokojicky_tepe_postel_160_80Pokud již vaše dítě umí chodit, doporučujeme z našeho sortimentu zvolit nízké postele. Ty jsou ideální a bezpečnou volbou, která zabraňuje pádu. V naší nabídce najdete například dětskou postel se zábranou, dekorovanou poutavými motivy, díky kterým se vaše dítě do své nové postele zamiluje.

pokojicky_tepe_postel_se_zabranouMožná se ptáte, jakou velikost postele je nejlepší vybrat? Pokud jste omezeni prostorem, nabízíme i menší model dětské postele 120x60 cm. Nicméně, doporučujeme volit takový rozměr, který umožní pohodlné sdílení prostoru rodičem s dítětem, zejména v předškolkovém období, kdy je dítě častěji nemocné. Pokud nemáte dostatek prostoru, může být ideální volbou postel s vysunovací přistýlkou. Ta je vhodná jak v případě přespání dětských kamarádů, tak při případné nemoci vašeho dítěte.
pokojicky_tepe_postel_s_pristylkou_bilaNaše nabídka je velmi rozsáhlá a pravidelně se rozšiřuje o nové produkty, aby uspokojila i toho nejnáročnějšího spáče. Vyrábíme i postele na míru s různými vyřezáváními, skluzavkou, okenicemi, žebříkem nebo schůdky. Můžete si vybrat postel s úložným prostorem, šuplíkem nebo třeba patrovou postel s horním domečkem pro hraní nebo další spací plochou. Nabízíme postele v mnoha rozměrech - od 140x70 cm až po 200x100 cm, v různých barevných kombinacích a tvarových provedeních.

pokojicky_tepe_zakazkova_vyroba_postele_ruzova

Poslední dobou získaly na oblibě domečkové postele. Ty jsou dostupné v mnoha barevných variacích a rozměrech. Můžete si vybrat jak klasickou domečkovou postel, tak třeba postel ve tvaru Teepee.
pokojicky_tepe_domeckova_postel

Pokud máte raději veselý a barevný dětský pokoj, kde dominují pohádkové motivy nebo třeba zvířátka, tak také pro vás máme řešení. V nabídce máme samostatné postele s různými motivy, ale i kompletní dětské pokoje v jednotném designu. K posteli si můžete dokoupit doplňky jako noční stolek, regál, knihovnu, psací stůl nebo třeba šatní skříň.


Máme k dispozici několik desítek vzorů a pokud byste si nebyli jisti, co zvolit, jsme připraveni vám poradit, případně na přání vyrobit i vlastní motiv. Naším hlavním cílem je naplnit sny vašich dětí a poskytnout jim širokou škálu možností, aby přechod z postýlky do postele byl pro ně radostným a příjemným zážitkem.

×

Splátková kalkulačka ESSOX