Vyřezávané postele z kolekce Happy Design

Zařizujete dětem nový pokoj nebo chcete malou postýlku vyměnit za klasickou dětskou postel? 


 

Hledáte v kamenných prodejnách , po kamarádech a eshopech a nic Vás nezaujalo natolik, aby jste si řekli, to je přesně to, co hledám?

Věřte, že dětské postele z kolekce Happy Design Vás zaujmou svou originalitou a precizním zpracováním. 


 

Velkou výhodou těchto postelí je jak jejich nosnost, která je až 95 kg a díky tomu můžete bez problémů v posteli ležet také, tak zábrana, která je vhodná u přechodu z malé postýlky na velkou postel. Zábrana totiž zamezuje přepadnutí dítěte z postele a z bezpečnostních důvodů je jedním z hlavních vyhledávacích prvků u dětských postelí.

Tato kolekce nabízí 10 barevných variant a 5 velikostí. Pokud se rozhodnete pro rozměr 200x90 cm , můžete postel využívat delší dobu a tuto velikost oceníte hlavně ve dnech, kdy bude dítě chtít být s Vámi celou noc a Vy se tak pohodlně vyspíte.

Vyřezávané vzory jsou velice hezky zpracované a věříme, že Vás a Vaše děti tvary zaujmou. V nabídce naleznete hvězdičky, kočičky, korunku pro malou princeznu nebo prince nebo třeba měsíc s mráčky.

U kolekce Baby Design je možné zvolit také kvalitní matraci , kterou výrobce nabízí za velmi výhodné ceny společně s koupí postele.

Pokud chcete mít celý pokoj v jednotném stylu, není problém, nabízíme k těmto postelím také psací stoly, regály, knihovny, noční stolky i skříně. 

 

S tímto výrobcem máme velmi dobré mnohaleté zkušenosti a nákup můžeme jen DOPORUČIT.

×

Splátková kalkulačka ESSOX