Dětské postele ve tvaru autíček

Převážně kluci, ale i holky milují autíčka, hlavně ty pohádkové, ale také hasičské, policejní, závoďáky a jiné.

Splňte jim dětský sen a pořiďte jim postel ve tvaru autíčka, která je včetně roštu i matrace. Existují různé verze tématických dětských postelí ve tvaru auta, od závoďáků, přes formuli 1, hasičského speciálu, policejního vozidla, ale i auta pro převoz koní, armádní speciál a jiné. Na výběr je toho hodně, stačí si vybrat.

Zařizujete pokojíček pro vaše ratolesti a nechcete klasickou postel? Pořiďte dítěti postel ve tvaru autíčka nebo náklaďáku a uděláte mu velkou radost. Děti se budou do postele těšit a nebudou odmlouvat, že něchtějí jít spát. Konečně zažijete dítě těšící se do postele.

 

Snad každý malý kluk , někdy i holčička, si přeje mít auto, ve kterém si bude hrát na velkého řidiče. Proč jim tedy jejich sen nesplnit? Snadným řešením se může stát postel ve tvaru auta.

Zajímá se dítě o závodní auta nebo formule? Nabízíme postele v provedení formule nebo závodního auta v široké barevné škále (modrá, červená, zelená, žlutá, fialová, tyrkysová aj.). Ani postel ve tvaru auta s motivem poníka s růžovou hřívou není pro nás problém.

 

Rády si vaše děti hrají na policii a zloděje nebo máte doma malého hasiče? Pořiďte jim auto postel s motivem policie či hasičů. V této nabídce máme pro vás auto osobní i nákladní. Z postelí ve tvaru náklaďáku nabízíme domíchavače, jeřáb, vojenské auto atd.  A nezapomínáme ani na holky, připravili jsme pro ně růžový ponny truck.

 

 

Postele mají zábrany, aby děti z postele nespadly. Obrázky jsou vytištěny ve vysokém rozlišení  a jsou velmi kvalitní. Barvy jsou pestré a můžete si vybrat ze široké barevné škály. Postel má ochrannou vrstvu, aby potisk déle vydržel jako nový.

Dětská postel ve tvaru auta včetně matrace a roštu

Postele jsou vyrobeny z MDF desek, které vytváří stabilní a robustní konstrukci postele. Postel je mohutná, jako ze skutečného dřeva. Materiál je lehký, přitom velmi odolný a robustní. Natištěné obrázky jsou ve vysokém rozlišení a odolné na oděr.

Rošt, který je součástí každé postele je v rozměrech 140x70, nebo 160x80. Rošt je v systému FLEX, složen s několika pružných desek, které jsou prodyšné a navozují dokonalý komfort spánku. Rošt má nosnost 70 Kg, takže unese i starší, nebo hopsající děti.

Matrace v rozměrech 140x70 cm, nebo 160x80 cm dle provedení je vyrobena z kvalitní pěny s pratelným potahem. Matrace s antialergickou úpravou brání ve tvorbě roztočů, plísní a zápachu. Dokonale tak poskytuje komfort a klidný spánek vaší ratolesti.

Navíc je součástí matrace sundávací pratelný potah. Nemusíte se tak bát drobných nehod.

×

Splátková kalkulačka ESSOX