Patrové postele Zuza

Koupit dvě postele nebo patrovou postel? Koupit krásnou nebo praktickou?

Taky se Vám takové myšlenky často honí hlavou?


Máme pro Vás zajímavý tip. Již se nemusíte zabývat otázkou, zda krásnou nebo praktickou, protože postel Zuza splňuje obojí.

 

Je velmi praktická díky šuplíkům ve schodech, takže ušetříte spoustu místa. Do těchto šuplíků můžete dát psací potřeby, knihy, omalovánky, hry a spoustu dalších věcí a navíc na spodní posteli je zabudovaná polička na ty nejdůležitější věci :-)

Dolní postel má rozměry 120x200 cm , což je opravdu velká plocha, na které se vyspíte jak Vy s dítětem, tak třeba kamarád nebo sourozenec.

 


Pokud máte 3 děti, je tato postel Zuza skvělou volbou. Na spodní posteli se vyspí děti dvě a nahoře je velikost matrace 200x80 cm, takže pro jedno dítě ideální.

 
K posteli náleží také úložný prostor, kde si dají děti přes den pyžamko nebo peřinu s polštářkem a mohou postel přes den využívat na hraní.


Výhodou u této postele je také to, že tak, jak jí vidíte na obrázku, tak jí také dostanete. Žádné dokupování roštů, matrací, zábrany nebo šuplíku. Vše je již zahrnuto v kompletní ceně. Matrace jsou se snímatelným potahem, které lze vyprát v pračce.

Díky zábraně u této postele bude Vaše dítě spát v bezpečí.


Montáž je u této postele rychlá a snadná, protože všichni víme, že se děti na novou postýlku těší, tak nač to protahovat celodenním sestavováním :-)

 

 


Na výběr máte 5 barevných variant, které jsou vybrané tak, aby se hodily do každého pokojíčku.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX