Vaše vysněná domečková postel

S úžasnou domečkovou postelí přichází skutečná revoluce v designu dětských pokojíčků.

Děti našich zákazníků je milují a my věříme, že si je oblíbíte i vy. Dokážou totiž rozproudit fantazii nejen každého dítěte, ale i dospělého. Z úplně obyčejné postele se totiž stává kouzelné přenášedlo, se kterým můžete být každý den na jiném místě. V tajném bunkru v lese u potoka, ve stanu na pláži, na pirátské lodi nebo dokonce v planetáriu či v ledovém království. Nechte se překvapit, kam až vás fantazie přenese a jak stříšku postele ozdobíte. Anebo ji nechte jen tak a kochejte se čistým minimalistickým designem.

Dětská postel Tipi se zábranou a šuplíkem

Potřebujete víc místa na poklady? Vyberte domečkovou postel s úložným prostorem.

Chcete uspořádat dobrodružnou přespávačku? Domečková postel s přistýlkou je pozvánkou pro ty nejmilejší kamarády.

Milujete barvy a chcete si vybrat tu svoji? Mrkněte na domečkovou postýlku, u které si sami volíte barvu i doplňky.

A máme dokonce variantu postele domeček pro sourozence. Protože patrová postel může mít nápad a styl.

Domečkové postýlky, které budete svým dětem závidět

„Mami, tati, to je krása!“ Přesně takové reakce se dočkáte, když vašemu dítěti postel s domečkem v pokojíčku poprvé ukážete. A možná vám i chvíli bude líto, že ji nemáte v dospělácké verzi i pro sebe. Tenhle skvělý a designový kousek nábytku však patří hlavně dětem. ❤️ Ale žádný strach, na domečkovou postel s přistýlkou se vejdete taky. 

Domečková postýlka se jménem dítěte

Sháníte-li něco extra, co nebude mít nikdo jiný ve vašem okolí a co vašim dětem jednoduše vyrazí dech, pak je pro vás jako stvořená zakázková výroba domečkových postelí.

Co všechno si můžete vybrat u domečkové postýlky na zakázku:

  • barvu postele
  • barvu oken
  • velikost spací plochy
  • jméno pod okenice

 

Co když se nemůžete rozhodnout mezi přistýlkou a úložným prostorem

Myslíme také na ty z vás, kteří chcete obojí – domečkovou postel s přistýlkou i domečkovou postel s úložným prostorem. Pro vás je jako stvořená Domečková postel z masivu Juliette. Postel je vyrobena z nejkvalitnějšího borovicového masivu a všechny hrany jsou zaoblené a pečlivě zbroušené do hladka. Velikost spací plochy si můžete zvolit až 200 × 100 cm.

Domečková postel se zábranou = estetika i bezpečí

Sami děti máme, proto je nám jasné, že design je až na druhém místě. Během spánku vašich děti vám jde především o jejich bezpečí. S tím, jak dynamicky se vyvíjí nervová soustava malých dětí a jak se v noci všechny zážitky ukládají do paměti, bývají batolata během snění neklidná. Díky zábranám ale nemusíte mít strach, že dítě v noci z postýlky spadne. Domečková postel se zábranou je bezpečná pro všechny fáze vývoje.

Aby byl spánek v posteli s domečkem jednoduše dokonalý, nezapomeňte vybrat také kvalitní matraci. Pokud tápete a neumíte se rozhodnout, možná Vám pomůže článek na téma matrace :)

V domečkovém designu u nás pořídíte také dětské regály/knihovny, psací stoly a skříně. Mrkněte na sestavy Mirum.

×

Splátková kalkulačka ESSOX